Pracownik Magazynu – bez doświadczenia – od 24 września (wygasło)

Zdjęcie Pracownik Magazynu – bez doświadczenia – od 24 września Praca Brodnica

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu – bez doświadczenia – od 24 września
Numer ref. MAG/09/18/BDG
• Brodnica

Oferujemy:
• Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1400 zł brutto za 1/2 etatu płatne zawsze do 10 każdego miesiąca;
• Premie regulaminowe;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem agencji;
• Pakiet benefitów Adecco +Club;
• Pracę od poniedziałku do piątku na jednej zmianie w przedziale godzinowym 6:00-10:00 lub 15:00-20:00;
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Zadania:
• Proste prace magazynowe;
• Załadunek i rozładunek samochodów liniowych;
• Przygotowywanie towaru do wysyłki;
• Skanowanie przesyłek przy pomocy skanera.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Szukamy większej ilości osób! Poleć ofertę znajomemu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-10-10 11:22:18

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Wydawnictwo Promocji Regionu Sp. z o.o. z siedzibą w Golub-Dobrzyń 87-400, Rynek 20

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"