9°C słabe opady deszczu

ELEKTROMECHANIK- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, UMOWA O PRACĘ (wygasło)

ELEKTROMECHANIK- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, UMOWA O PRACĘ

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Firmy produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK
Miejsce pracy: Gdynia
Nr referencyjny : ELG/05/18

OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym,
Usuwania awarii zarówno mechanicznych jak i elektrycznych,
Praca przy maszynach paczkujących
Praca na przy użyciu dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR

WYMAGANIA:
Wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie: elektromechaniki lub automatyki oraz mechaniki,
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku ELEKTROMECHANIKA lub ELEKTRYKA
Uprawnienia SEP E1 do co najmniej 1kV,
Mile widziana znajomość elementów automatyki: sterowniki, falowniki, czujniki, itp.,
Umiejętność praktycznego usuwania awarii.

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Dwuskładnikowe wynagrodzenie : podstawa + premia,
Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
Stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez poniższy link:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym ELG/05/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-06 12:44:14