8°C umiarkowane opady deszczu

Tragiczny dzień

Wypadki, Tragiczny dzień - zdjęcie, fotografia

To był szewski poniedziałek dla brodnickich policjantów. Były wypadki i poszukiwanie zaginionej. Bilans to dwie ofiary śmiertelne

Wszystko zaczęło się od tragicznego wypadku tuż przed godz. 9.00. Brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej przy ul. Wyspiańskiego w Brodnicy.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 76-letnia kobieta, została potrącona przez śmieciarkę – informuje oficer prasowy brodnickiej policji Agnieszka Łukaszewska.

Jak się okazało kobietę potrącił wóz komunalny wywożący odpady. Pomimo natychmiastowo podjętej reanimacji przez przechodzącego obok ratownika medycznego oraz wezwanego zespołu ratownictwa kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

Później pojawiło się zgłoszenie o zaginionej 69-letniej kobiecie. Rozesłano rysopisy zaginionej i rozpoczęto akcję. Niestety zakończoną również tragicznie.

- Około godz. 16.00 do dyżurnego brodnickiej komendy, przyszedł mężczyzna, który powiadomił policjantów, że zauważył w rzece Drwęca prawdopodobnie pływające zwłoki – informuje rzecznik policji. - Natychmiast we wskazane miejsce został skierowany patrol policjantów, który potwierdził informację. Będący również na miejscu strażacy, wydobyli ciało na brzeg.

Funkcjonariusze ustalili, że to ciało 69-letniej brodniczanki, której to zaginięcie zgłosiła rodzina. Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety.

Dzień zakończył się poważnym wypadkiem w Wielkim Głęboczku. Zderzyły się tam dwie ciężarówki. Jedna osoba była ranna, droga zablokowana, ruch prowadzono wahadłowo.

(nał)

Tragiczny dzień komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się