17°C bezchmurnie

Tłumy na spotkaniu z gwiazdami

Tysiące brodniczan przyszły do galerii, by spotkać się z osobami znanymi z telewizji. Mroczek, Maserak i Bilguun pojawili się na urodzinach galerii

W sobotę, 5 grudnia, Galeria Brodnica obchodziła swoje drugie urodziny. Z tej okazji zorganizowano w budynku liczne atrakcje. Dzieci przygotowywały ozdoby choinkowe, dorośli i młodzież mogli obejrzeć pokaz mody wraz z prezentacją umiejętności fryzjerów z K&L Hair Design Group. Odwiedzający mogli także wziąć udział w warsztatach florystycznych z Joanną Lewandowską – zawodową florystką oraz kulinarnych z Małgorzatą Puzio – aktorką i prezenterką kulinarną. Największymi atrakcjami jednak okazały się występy wokalne Bilguuna Ariunbaatara – showmana i muzyka oraz spotkanie połączone z ubieraniem choinki z Marcinem Mroczkiem – aktorem, Piotrkiem Zduńskim z serialu „M jak Miłość”. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się pokaz taneczny Rafała Maseraka – zawodowego tancerza, który jest znany z programu „Taniec z Gwiazdami”. Wszystkie te atrakcje ściągnęły do galerii tłumy brodniczan.

- Dziś przez galerię przewinęły się nie setki a tysiące osób – mówi jeden z ochroniarzy obiektu. - Najwięcej było dzieci i młodzieży.

- Ja już jestem od jedenastej, muszę lecieć Mroczek idzie ….- krzyknęła nam jedna z dziewczynek będących w galerii i pobiegła w stronę aktora, nie kończąc swojej wypowiedzi.

- W Brodnicy jestem już drugi raz – mówi Bilguun – Jest tutaj super, wszystko jest bardzo przyjazne. Po raz drugi też odwiedziłem mojego małego kolegę Oliwiera Frydryszaka. Cieszę się, że przyszło tyle osób, które chcą zrobić sobie ze mną zdjęcie jest to dla mnie bardzo miłe.

Tekst i fot Cezary Rybarczyk

Tłumy na spotkaniu z gwiazdami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się