17°C bezchmurnie

Casting na miss

W Brodnickim Domu Kultury zorganizowano casting na miss województwa. Pojawiło się 9 kandydatek

W sobotę, 30 stycznia w BDKu miał miejsce casting na Miss Województwa Kujawsko Pomorskiego. Kandydatki mogły zgłaszać się od godziny 15 do 17. Pojawiło się 9 dziewczyn, które chcą zostać miss: Karolina Zielińska (Brodnica) - nr 63, Milana Guszczina (Brodnica) - nr 66, Justyna Słomkowska (Brodnica) - nr 65, Monika Wasilewska (Brzozie) - nr 61, Natalia Ławicka (Górzno) - nr 62, Daria Krawczyk (Tuchola) - nr 42, Marta Krajewska (Rypin) - nr 22, Magdalena Zielarkiewicz, (Zgniłobłoty) – 64 oraz Magdalena Łopocka - nr 54.

O tym, która z dziewcząt zakwalifikowała się do półfinału dowiemy się w połowie lutego, a zdecyduje o tym jury w składzie: Emilia Zielińska - prezes Fundacji "BELLINI", Marek Tęgowski - wiceprezes Fundacji "BELLINI", choreograf oraz Joanna Tlałka - IV wicemiss Polski.

- Dzisiaj przyszły naprawdę bardzo fajne dziewczyny – mówi Joanna Tlałka IV Vicemiss Polski 2015 i Miss Ziemi Chełmińskiej i Dobrzyńskiej 2015 – Widzę w nich możliwości, dużo jest wysokich dziewczyn. Mają piękne długie włosy, bo jednak nie ukrywajmy to jest oceniane. Także naprawdę potencjał w dziewczynach jest i myślę że zajdą naprawdę bardzo daleko.

Organizatorem wyborów Miss Województwa Kujawsko – Pomorskiego jest fundacja Bellini.

Tekst i fot CR

Casting na miss komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się